Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook Teknik ServisleriSon zamanlarda dünyada ve ülkemizde bilgisayar kullanımı oldukça fazla arttı. Günümüzde kullanılan bilgisayarlar iki kısma ayrılıyor. Bu bilgisayar türleri mac ve pc olarak ayrılıyor. Mac bilgisayarlar genellikle çizim yapan ve ağır programlar kullananlar tarafından tercih ediliyor. Ve pc bilgisayarlara göre çok daha sağlam olarak görülüyor. Apple markalı bu ürünler kullanıcılar tarafından çizim yapmak, oyun oynamak ve grafik tasarım programlarını kullanmak için tercih ediliyor. Apple Macbook teknik servisleri olarak bu bilgisayarın üretici firmalarının kullanıcı hatalarından dolayı doğan kusurları kesinlikle kabul etmediklerini söyleyebiliriz.

Apple Macbook Teknik Servisleri

Kullanıcı hataları nedeni ile mac bilgisayarlarda görülen arızalar cihazların sıklıkla yere düşürülmesi sonucunda kasalarının, ekranlarının veya şarj girişlerinin kırılması ve sıvı teması ile oluşan bir takım arızalar olarak sayılabiliyor. Sıvı teması ile oluşan arızalar garanti kapsamında üretici firmalar için hiçbir bilgisayar üretici firması tarafından kabul görmüyor. Apple Macbook teknik servisleri olarak son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanılan mac bilgisayarlarda tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Tüm bakım ve tamir hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Macbook Servis Merkezi

Apple Macbook teknik servisleri bünyesinde verilen hizmetlerin tümünde garanti kapsamı uygulaması bulunmaktadır. macbook bilgisayarlarınızın sıklıkla arıza yapmasını istemiyor iseniz cihazlarınızın mutlaka aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayar çeşitleri uzun süre kullanılabilmektedir. Hatta bakımı düzenli olarak yapılan ve iyi bir şekilde hatasız kullanılan bilgisayarların kullanım ömürleri dışında da kullanıldığını söyleyebiliriz. Bazı bilgisayarlarda görülen ekran arızaları bilgisayar kullanımına devam edilebilse bile bilgisayara daha sonradan zarar verebilecek nitelikte gelişmektedir.

Bilgisayar ekranında oluşan lekeler bu arıza çeşitlerinden birisidir. önceleri çok küçük noktalar halinde başlayan bilgisayar ekranı lekeleri daha sonraları bilgisayarın tüm ekranına yayılabilir. Önceleri kullanıcılara bu arıza çeşidi sadece ekran arızası gibi görünebilir. Fakat genellikle ekran lekesi arızaları ekran altında bulunan bazı cihaz parçalarının baskı uygulanması nedeni ile gerilmesinden dolayı oluşmaktadır. Bu arıza çeşidi apple macbook servisi hizmeti veren firmamız tarafından itina ile giderilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..