Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook Lcd EkranTüm bilgisayarlar için ekranları en değerli parçalarıdır. Ekranı olmayan bir bilgisayarın çalışması mümkün değildir. Taşınabilir cihazlar son zamanlarda diz üstü kullanılabildiği için tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanımı kolay görülen bilgisayarlar haline gelmiştir. Bu cihazlar diğer masaüstü cihazlara nazaran biraz daha sık arıza yapsa da hataların çoğu kullanıcı hataları olarak oluşmaktadır. Kullanıcı hatalarının sıklıkla macbook bilgisayarlarda gelişmesinin nedeni bu cihazların taşınabilir olması ve taşınma esnasında yere düşürülerek hasarlı hale getirilmesidir.

Apple Macbook Lcd Ekran

Kullanıcı hataları nedeni ile hasarlı hale gelen tüm bilgisayarların bilgisayar üreticileri kullanıcı hataları nedeni ile oluşmuş olan arızaların maddi olarak karşılanmasını sağlamamaktadır. Maddi olarak karşılanmayan arızalar genellikle sıvı arızaları ve cihazların yere düşerek arıza çeşitlerinin cihaz başına gelmesidir.  Apple Macbook lcd ekran satışı yapan bir firma olarak lcd ekran dışında bir çok yedek parça satışı da yapmaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm tamir hizmetleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktayız.

Apple Macbook lcd ekran değişimleri sonrasında da belirli bir süre garanti uygulamamız bulunmaktadır. Ülkemizde internet kullanılmaya başlanılalıdan bu yana bilgisayar satışlarının tümünde patlama yaşanıyor. Her yaştan kişi bilgisayar sahibi olmak için en iyi marka ve modelin sahibi olmak için yarışıyor. En çok kullanılan bilgisayar türü ülkemizde pc olsa da son zamanlarda mac kullanımı da bir hayli artmış durumda. Bu bilgisayarlar kullanıcıları tarafından kusurlu hale getirilecek bir sorun oluşturulmaz ise uzun bir süre kullanılabiliyor. Apple Macbook lcd ekran arızaları çoğunlukla cihazların yere düşmesi ile oluşan arıza çeşitleridir.

Macbook Sık karşılaşılan Sorunları

Ekran arızaları bazı bilgisayarlarda ekran lekeleri olarak ortaya çıkar. Ekran lekelerinin bir çok nedeni olabilir. Cihazların yere düşürülmesi cihazlara sıvı temas etmiş olması veya sert bir cisim teması ekranlarda leke görülmesine neden olabilir. Ekran lekelerinin bir başka nedeni ise cihazların klavye bozukluğundan kapalı tutulduğunda klavye tuşlarının ekrana baskı yapması nedeni iledir. Bu saymış olduğumuz arıza türlerinin tümü macbook servisi olarak tamir edilebilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..