Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook ServisiTüm dünyada beğeni ile kullanılan apple macbook bilgisayarlar son zamanlarda ülkemizde de epeyce rağbet görmeye başladı. Bu cihazlar sağlam ve kalite içerikli üretildikleri ile ünlü bilgisayarlar. Apple macbook servisi olarak cihazlarda oluşan tüm arızaların tamirini yapmaktayız.

Apple macbook servisi olarak başarı ile gerçekleştirmiş olduğumuz bazı arıza giderme işlemleri; düşme sonucunda oluşan kasa kırıklarının değişimleri, ekran kırıklarının değişimleri, klavye kırıklarının değişimleri, adaptör değişimi, batarya değişimi, soket ve port değişmii, bios kaynaklı macbook bilgisayarlarda oluşan arızalar, chipset arızaları, bilgisayar devrelerinde oluşan arızalar, cihazın sıvı teması nedeni ile arızalanması olarak sayılabilir.

Apple Macbook Servisi

Apple macbook servisi olarak macbook cihazlarda da aynı laptop ve notebook bilgisayarlarda olduğu gibi genel olarak anakart arızalar bu cihazlarda da görülmektedir. anakart arızaları tüm bilgisayarlıda olduğu gibi, tamir edilerek değil değişim yapılarak iyileştirilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda yapılan işlemlerin aynısı gibi görülse de apple macbook arıza giderme işlemleri oldukça fazla düzeyde bilgi gerektirmektedir. Tüm bilgisayarlarınızda oluşan arızalarınızın giderilmesi için mutlaka uzman servis elemanlarından destek alınız.

Uzman bilgisayar tamir elemanlarından destek almadan bilinçsiz bir şekilde yapılan tüm tamir işlemleri sonrasında cihazların çok daha yüksek maliyetli arızalara neden olabileceği bilinmelidir. Bir tek parçanın arızasının giderilmesine ihtiyaç varken, cihazlar arıza yaptığında ve bilinçsiz bir şekilde arızası giderilmeye çalışıldığında bu arıza çeşidi sadece bir tek yedek parçada değil birkaç parçaya birden sıçrayabilir. Daha sonra yüksek maliyetli tamir ücretleri ödemeye bilgisayar kullanıcıları mecbur kalabilir. Macbook bilgisayarlarda anakart arızalarından sonra en sık görülen arızalar klavye arızalarıdır. Klavye tuş kopma arızalarının yanı sıra klavyenin tuşlarının işlevinin bozulması da cihazlarda görülebilir.

Macbook Servis Merkezi

Macbook servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri hizmet veren firmamız tarafından macbook bilgisayarların tüm klavye modellerinin değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Basmayan tuş tamirinin de yapıldığı firmamızda tüm yaptığımız işlemler sonrasında garanti kapsamı süresi uygulaması bulunmaktadır. Hizmetlerimizin tümünden faydalanmak için bizlere internet adreslerimizden, mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşarak 7/24 hizmet vermiş olduğumuz firmamızdan destek alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..