Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook Teknik ServisKasa hasarları, klavye arızaları, anakart arızaları, işlemci arızaları, kablo, soket ve port arızaları macbook bilgisayarlarda görülen arızalardır. Ülkemizde notebook ve laptop bilgisayarlardan biraz daha az kullanılsa da çoğu kişi tarafından yine de tercih edilen mac bilgisayarlar pc bilgisayarlara göre biraz daha yüksek maliyetlidir. Satın alma işlemleri de tamir işlemleri de pc bilgisayarlardan çok daha fazla yüksektir. Kullanım ömürleri uzun olan bu bilgisayarların meraklıları genellikle yüksek düzeyli bilgisayar oyunu oynamak isteyenler, çizimlerini en iyi şekilde yapmak isteyen mimar ve mühendisler ve grafik tasarımcılar tarafından tercih edilmektedir.

Apple Macbook Teknik Servis

Kullanım sürecinde eğer kullanıcı hataları sık sık geliştirilmez ise bu cihazların uzun süre kullanılabileceği bilinmelidir. Apple macbook teknik servis hizmeti veren bir firma olarak macbook bilgisayarlarda en sık görülen arızaların anakart arızaları olduğunu söyleyebiliriz. Anakart arızalar pc bilgisayarlarda da sıklıkla oluşan arıza çeşitlerinden birisidir. Anakart arızalarının oluşma sürecinde kesinlikle bir anakartın tamirini yapmak mümkün değildir. Anakart arızalarının tümünde anakart değişimi yapılarak cihaz iyileştirilebilir.

Apple macbook teknik servis hizmetlerimiz arasında yere düşürülerek oluşan arızaların tamiri de yapılmaktadır. Mac bilgisayarlarda da yere düştüğünde kasa kırıkları, ekran kırıkları, klavye arızaları ve şarj girişi arızaları gözlemlenebilir. Bu arızaların bilgisayarlarda gözlemlenmemesi için mutlaka cihazların yere düşürülmeden ve sert bir cisim çarpmadan kullanılması gereklidir. Apple macbook teknik servis olarak firmamız tarafından soket ve port arızalarının giderilme işlemi de yapılmaktadır. Mac bilgisayarlar için tüm yedek parçalar firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için temin edilirken, cihazların kullanımında hatalı kullanımlar yapıldığı ise yapılan kullanım hataları nedeni ile oluşan hatalar üretici firmalar tarafından kesinlikle karşılanmamaktadır.

Macbooklar zaman geçtikçe ilk zamanlardaki gibi çalışma sistemi içinde bulunmazlar. Zamanla ağırlaşan bilgisayarlara mutlaka iyileştirme yapılması gerekir. Bilgisayar oyunlarının sürekli olarak bu bilgisayarda oynanması veya grafik tasarım programlarının sürekli olarak bu bilgisayarlarda çalıştırılması bilgisayarların ram, işlemci ve ekran kartlarının eskimesine neden olabilir. Bu eskime de kendisini ekranın donması, bilgisayarın çok sesli çalışması veya klavye tuşlarının bazılarının basmaması olarak gösterebilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..