Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook Servis Destek ; Grafik tasarımcı bilgisayarları olarak da kabul gören mac bilgisayarlar son zamanlarda grafik tasarım ile alakası olmayan kişiler tarafından ev bilgisayarı olarak da kullanılmaya başlandı. Maliyet açısından biraz daha pc bilgisayarlardan yüksek olan bu cihazların pc cihazlardan biraz daha az arıza yapan ve daha uzun süre kullanılabilir bilgisayarlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat kullanım şekli ve kullanan kişinin bilgisayar ile olan irtibatı da uzun süre kullanma açısında kişilerin farklılıklarını göstermektedir. Macbook bilgisayarlar taşınabilir cihazlar olduğundan mac bilgisayarlar içinde en sık tercih edilen bilgisayar çeşitleridir.

Apple Macbook Servis Destek

Apple Macbook servis destek firması olarak mac bilgisayarların tümünün tamir ve bakımlarında siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız. Bizlere ulaşarak apple mac bilgisayarlarınızın arızaları ve bakım süreleri için destek almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Mac bilgisayarlar da pc bilgisayarlar gibi en fazla cihazların düşürülerek parçalarının kırılması nedeni ile arıza yapmaktadır. Cihazların taşıma esnasında daha dikkatli taşınması her zaman mac ve pc bilgisayarların kullanım ömürlerinin uzamasını sağlar. mac ve pc bilgisayarların kullanımı sırasında farklı sistemlerde oluşan arıza aşamalarından birisi de cihazların sıvı ile temas etmesidir.

Macbook Servis Merkezi

Sıvı teması olan cihazların hiçbir şekilde çalışmayacak kadar arıza yaptığı da görülebilir, bazı arıza çeşitlerinde sadece cihazların donma ve klavyelerinin çalışmaması ile de sıvı arızaları görülebilir. Apple Macbook servis destek hattımızı arayarak tüm hizmetlerimizden faydalandıktan sonra siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz tamir ve bakım sonrasında garanti süreci uygulaması yapmaktayız. Garanti süreci uygulamamız için her bir arıza ve bakım işlemi için farklı süre verilmektedir. Eğer bilgisayar arızaları kullanıcı hataları nedeni ile gelişirse üretici firmalar kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızaların hiç birisinde kullanıcılara destek vermemektedir.

Kullanıcıların Apple macbook servis destek alabileceği garanti kapsamı arızaları üretici hataları olarak belirlenmiştir. Sadece ayrı olarak garanti kapsamına tüm arızaların cihaz için konulabilmesi için farklı bir sigorta kapsamı uygulaması yapılmaktadır. Sigorta kapsamında olan bir takım arıza çeşitlerinin üretici firmalar tarafından sigorta bilgisi verilerek ödemelerinin yapılması mümkündür.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..