Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünApple Macbook KlavyeHer bir bilgisayar için en değerli parçalarından birisi de klavyeleridir. Klavyeler cihazları çalıştırmak için en etken parçalardan birisidir. Bilgisayarlarda klavyenin arızalı olması demek cihazın tamamen çalıştırılamaması anlamına gelmektedir. Apple Macbook klavye satış servisi hizmeti veren firmamız macbook tipi bilgisayarların tümünde bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Çok eskilerden beri ülkemizde kullanılan mac bilgisayarlar son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bunun nedeni bu cihazların çoğunlukla günümüzde oyun bilgisayarı olarak kullanılması nedeni iledir.

Apple Macbook Klavye

Notebook ve laptop bilgisayarlar kadar yaygın olmasa da dizüstü mac bilgisayarlar oldukça fazla kullanılmaktadır. Macbook servis bünyemizde Apple Macbook klavye satışı yapıldığı gibi yedek parça satışlarımız arasında adaptör, şarj cihazı, anakart, lcd cover, ekran kasası, ekran çerçevesi, lcd ekran, lcd panel, şarj soketi, dc jack ve adaptör girişi batarya, pil, dvdrw, fan, alt kasa, üst kasa, klavye, power jack, tuş takımı, lcd cable, lcd data kablosu ve menteşe satışı da yapılmaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz tüm yedek parçaların montajları da tarafımızca yapılmaktadır. Montaj ve satış sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Macbook Servis Merkezi

Apple Macbook klavye kullanımında bazı durumlarda klavyede tuş eksiklikleri oluşabilir. Tuşların altında bilgisayar kasasını tutan mandalların arızalanması ile oluşan tuş eksiklikleri mutlaka klavyenin tamamen değişmesi ile başa çıkılır bir arıza çeşididir. Bazı klavye arızalarında kasa girişinde bulunan klavye tuşu tutucu mandalların kırıldığı görülebilir. Bu arıza çeşidi bilgisayarlarda oluştuğunda mutlaka klavye altında bulunan kasanın değişimi de yapılması gereklidir. Mac ve pc bilgisayarlarda bir diğer görülen arıza çeşidi de menteşe arızalarıdır. Bazen menteşe arızaları klavye üzerinde bulunan kasanın kapanmasına engel olduğundan kasa arızalarına ve işlemci hatalarına da yol açabilir.

Menteşe arızalarının diğer arızalara neden olmaması için mutlaka menteşe arızaları oluşur oluşmaz cihaz servise verilmeli ve menteşelerini tamir edilmesi beklenmelidir. Tamir edilmeden bekletilen menteşe kusurları zamanla cihazın daha yüksek maliyetli arızalar çıkarmasına neden olabilir. Klavye arızaları, anakart arızaları ve menteşe arızaları apple macbook servisimiz tarafından tamir edilebilir arıza çeşitlerindendir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..