Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@appleservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünKilyos Apple Servis ; Uzun zamandır piyasada olan Apple firması, bilgisayarlarının çok kullanılmasıyla birlikte artık İstanbul’un da birçok semtinde yetkili servisini bulundurmaktadır. Bilgisayarınızın hem güvenliğini sağlamak hem bakımını yapmak hem de çalışma performansını artırmak için Kilyos Apple Servislerine başvurabilirsiniz.

Güler yüzlü ve yetkin birçok çalışanı ile sizlerle birlikte olan Kilyos Apple Servis bilgisayarınızda gerçekleşecek her probleme bir çözüm bulacaktır. Parça değişimi yapılacaksa yapar, format atılacaksa atar veya bozulduysa gerekli işlemleri uygulayarak sizi bilgisayarınıza en kısa sürede kavuşturacaktır.

Müşteri Danışma Hattıyla Uzaktan Destek

                Kilyos Apple Servisi her gün mesai saatleri içerisinde müşteri danışma hattıyla size her türlü desteği sağlamaya hazır bir şekilde beklemektedir. Telefon ile hem evinize yetkili arkadaşımızı gönderebilir veya uzaktan çözüm bulunabilecek bir problem var ise telefondan da gerekli işlemleri uygulattırarak bilgisayarınızı kendiniz tamir edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..