Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünÇeliktepe Apple ServisYaşamımızı olabildiğince her alanda kolaylaştıran ve ihtyiacımızı gideren bilgisayarlar da zaman geçtikçe yenilenmektedir ve gelişmektedir. Bu yeniliğe en çok ayak uyduran dünyanın sayılı markalarından olan Apple’nin teknik servisi artık Çeliktepe’de. Çeliktepe Apple Servis bilgisayarlarınızın yetkili servisi olmayı üstlenmiştir ve her türlü probleminize çözüm bulabilmektesiniz.

Bilgisayarları en başlarda masaüstü olarak kullansak da zamanla işlerimizin işleyiş şeklinin değişmesiyle ve teknolojiye daha da yaklaşılmasıyla birlikte bizler de sürekli yanımızda taşıyabileceğimiz bilgisayarlara ihtiyaç duymaya başladık ve bunun sonucunda laptoplar üretilmiştir. Laptopların da taşıma zorluğundan dolayı düşürüp kırabiliriz veya kullanırken bozabiliriz. Kırılan parçasını veya bozulan kısmını ise Çeliktepe Apple Servisi sizin için aynı gün içerisinde tamir edip verebilir.

Tamir etmeden önce sadece problemini öğrenmek istiyorsanız ise yine Çeliktepe Apple Servislerinde ücretsiz problem analizi yaptırabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..