Apple Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@appleservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünÇatalca Apple ServisHerkes tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan bilgisayarlar emekli amca ve teyzelerden tutun da 5 yaşındaki çocuğa kadar her kesime hitap eden bir araç haline gelmiştir. Bizlere bunu en kaliteli şekilde sunan Apple firmaları birçok yerde açtığı teknik servisleriyle de laptop ve notebooklarımızın tamirlerini de yapıp bizi mağdur olmaktan kurtarmaktadır. Bir teknik servis olan Çatalca Apple Servisi de hem müşteri danışma hattıyla bilgisayar kullanmanıza yardımcı olur hem de problemi olan bilgisayarlarınızı tamir edebilir.

Güler yüzlü ve bu işte yetkin personelleriyle sizlerin yanında olan Çatalca Apple Servis bilgisayarınızın ömrünü uzatacak şekilde tamir eder ve size aynı gün içerisinde bilgisayarınızı teslim eder.

Gün içerisinde çok sık ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız laptop ve notebooklarımızın bozulma durumunda birçok işimiz aksamaktadır. Çatalca Apple Servisleri bilgisayar tamirlerinizi aynı gün içerisinde size teslim ederek işlerinizin aksamasına engel olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Apple WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..